Urząd Miejski w Orzyszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Witamy na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Orzysz

Znajdziecie tu Państwo informacje ogólne jak również szeroki zasób informacji praktycznych dotyczących: - Burmistrza Orzysza - Rady Miejskiej, jej komisji i poszczególnych Radnych obecnej kadencji, - Urzędu Miejskiego, - jednostek organizacyjnych naszej Gminy, -spółek handlowych Gminy, -jednostek pomocniczych gminy. .

W naszym biuletynie umieszczamy informacje, których publikacja jest obowiązkiem ustawowym, oraz inne treści, które naszym zdaniem będą pomocne mieszkańcom Gminy i innym zainteresowanym osobom.

Mamy nadzieję, że dostarczane przez nas informacje znajdą Państwa uznanie. Ewentualne uwagi lub wnioski prosimy kierować pod adresem Urzędu.

Serwis niniejszy będzie nieustannie aktualizowany i będziemy się starać go rozwijać tak, aby rzeczywiście spełniał oczekiwania użytkowników.

Wszystkie informacje publiczne, zarówno te, które znajdziecie Państwo w niniejszym biuletynie, jaki i inne niepublikowane tutaj, są udostępniane w Urzędzie Miejskim, Urzędzie Stanu Cywilnego lub w jednostkach organizacyjnych gminy miejskiej w trybie określonym w ustawie o dostępie do informacji publicznej.

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z instrukcji korzystania z biuletynu, który oddajemy niniejszym Państwu do dyspozycji.

Komunikat Burmistrza Orzysza

z dnia 8 lipca 2020 roku

W związku z wprowadzeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego oraz obserwowanym znacznym wzrostem zachorowań w Powiecie Piskim (na dzień dzisiejszy 32 osoby chore, 200 w kwarantannie, ) i Powiecie Ełckim (25 osób chorych. 64 w kwarantannie), w celu zminimalizowania niebezpieczeństwa rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zapewnienia ciągłości pracy administracji samorządowej w gminie, mając na uwadze bezpieczeństwo Mieszkańców

wprowadzam pracę zdalną w Urzędzie Miejskim w Orzyszu

w okresie 13 lipca – 24 lipca 2020 roku

Urząd Miejski w Orzyszu pracuje normalnie z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i dystansu społecznego. Z uwagi na wprowadzone zmiany w organizacji pracy oraz trwający okres urlopowy niektóre sprawy załatwiane dotychczas od ręki mogą być prowadzone w terminach dłuższych, jednakże zgodnych z przepisami prawa.

We wszystkich sprawach proszę w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub mailowy:

  • Urząd Miejski w Orzyszu tel. : 87 30 70 960, um@orzysz.pl;
  • Urząd Stanu Cywilnego pod numerem tel. 600 902 883, um@orzysz.pl;
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tel. : 87 30 70 980, mops@orzysz.pl
  • Zakład Usług Komunalnych tel. 730 996 700, biuro@zukorzysz.pl
  • Zakład Energetyki Cieplnej tel. : 87 42 37 203, zec.orzysz@wp.pl;

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej sytuacji.

Burmistrz Orzysza

(-) Zbigniew Włodkowski

Data powstania: piątek, 4 lip 2003 14:50
Data opublikowania: piątek, 4 lip 2003 14:52
Data edycji: poniedziałek, 28 lip 2003 07:54
Opublikował(a): Administrator
Zaakceptował(a):
Artykuł był czytany: 650306 razy
Ilość edycji: 2